QNAP TURBONAS TS-873AU-RP-4GB 4GB 8 BAY 2xGLAN RACKMOUNT DEPOLAMA ÜNİTESİ

Fiyat Bilgisi için Bayi Girişi Yapınız.
 • Stokta Var

Ürün Değerlendirme Puanı:

 • 0
0 kullanıcı değerlendirmesi

Kullanıcılardan %0 oranında olumlu değerlendirme aldı

Değerlendirme için bayi girişi yapmanız gereklidir.

Qnap TS-873AU-RP 8 Yuvalı 3.5" Nas Depolama Ünitesi

Genel Özellikler

 

Qnap TS-873AU-RP Nas Depolama Ünitesi

Güçlü AMD Ryzen ™ V1000 serisi V1500B Dört çekirdekli işlemcisi ile TS-873AU-RP, 2.2GHz'de 4 çekirdek / 8 iş parçacığı ile sanal makine performansını artırabilir. TS-873AU-RP, iki 2.5GbE bağlantı noktası ve bir PCIe Gen 3 yuvası içerir ve size hızlı ağ bağlantısı ve ekstra işlevsellik ve ek uygulama potansiyeli ekleme yeteneği sağlar. TS-873AU-RP ayrıca maksimum sistem çalışma süresi sağlamak için yedekli bir güç kaynağına sahiptir. Kapsamlı yazılım çözümleriyle entegre edilmiş son teknoloji donanım, TS-873AU-RP'yi kaynak gerektiren uygulama ve görevlerin üstesinden gelmek için en iyi seçenek haline getirir.
 

 • Her iki 2.5GbE bağlantı noktası 1GbE / 100MbE / 10MbE hızlarıyla geriye dönük olarak uyumludur.
 • PCIe kartlarıyla TS-873AU-RP'ye ekstra işlevsellik ekleyin.
 • GPU geçişi için NVIDIA® grafik kartlarını destekler.
 • 24/7 Optimize edilmiş depolama verimliliği - Qtier ™ teknolojisi ve SSD önbelleğe alma
 • Birden çok sanal makine ve kapsayıcı barındırın, çeşitli uygulamaları çalıştırın.
 • Blok tabanlı ve dosya tabanlı bulut depolama ağ geçitlerini destekler

AMD Ryzen ™ ve 32 GB'a kadar RAM ile mükemmel performans

AES-NI şifreleme hızlandırma ve 32 GB'a kadar DDR4 RAM ile 4 çekirdekli / 8 iş parçacıklı AMD Ryzen ™ V1500B 2,2 GHz işlemci ile güçlendirilmiştir. Raf tipi TS-873AU-RP, VDI, Ar-Ge, özel bulut ve sunucu sanallaştırma gibi kaynak gerektiren iş uygulamalarını yönlendirmek için agresif ancak güç açısından akıllı performans sunar.
Not: ANSI / EIA-RS-310-D standardına uygun 19 inçlik bir rafta TS-873AU-RP'yi dağıtmak için isteğe bağlı RAIL-B02 ray kitini satın alın.

 

Sanallaştırma depolaması için ideal seçim: Block-based iSCSI LUN

TS-873AU-RP, blok tabanlı iSCSI LUN'u destekler ve yüksek performanslı ve uygun fiyatlı bir depolama çözümü sağlamak için VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® ve Windows Server® 2019 sanallaştırma ortamları ile uyumludur. TS-873AU-RP ayrıca, sırasıyla ESXi sunucusu ve Hyper-V için sunucu yüklemesini boşaltarak performansı artırmak için VMware VAAI ve Microsoft ODX'i destekler ve sanallaştırma uygulamalarında gelişmiş operasyonel verimlilik ve yönetim ile QNAP vSphere İstemci eklentisini destekler.

 

İSER ile VMware Sanallaştırma için optimize edilmiş performans

RDMA için iSCSI Uzantıları (iSER) protokolü, VMware® ESXi depolamanın veri aktarım performansını artırır ve ESXi sunucusunun CPU yükünü azaltır. iSER desteği, Mellanox® ConnectX-4 denetleyicisini kullanan bir QNAP QXG-10G2SF-CX4 10GbE PCIe kartı yüklenerek TS-873AU-RP'ye eklenebilir. iSER, zorlu sanallaştırma uygulamalarını optimize etmek için önemli bir araç sağlayarak performansta önemli bir artış sağlayabilir.

Not: VMware ESXi ile bir iSER bağlantısı oluşturmak için, hem sunucu hem de NAS, Mellanox® ile uyumlu veya PFC (Öncelikli Akış Kontrolü) yapılandırmasını destekleyen uyumlu Mellanox® NIC'ler ve anahtarlar gerekir.

 

Hepsi bir arada sunucu

Sanallaştırma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, eksiksiz sanallaştırma desteği için Sanallaştırma İstasyonuna ve Kapsayıcı İstasyonuna güvenebilirsiniz. Ağ dağıtımını basitleştirmek için yeterli fiziksel ağ kaynaklarını sanal makinelere, kapsayıcılara ve TS-873AU-RP'ye tahsis etmek için Ağ ve Sanal Anahtar uygulamasını kullanın.

 • Sanallaştırma İstasyonu: Birden çok Windows®, Linux®, UNIX® ve Android ™ sanal makine çalıştırın ve bunlara bir web tarayıcısı veya Virtual Network Computing (VNC) aracılığıyla erişin. Ek fiziksel sunuculara ihtiyaç duymadan tek bir TS-873AU-RP'de birden çok sanal sunucu uygulaması çalıştırabilirsiniz.
 • Kapsayıcı İstasyonu: LXC ve Docker® hafif sanallaştırma teknolojilerini deneyimleyin, yerleşik Docker Hub Registry®'den uygulamaları indirin, kapsayıcıları içe ve dışa aktarın ve çok sayıda mikro hizmet oluşturun.

 

 

Ağınızı 2.5GbE yükseltin

TS-873AU-RP, ağ hızlarını 1 Gigabit'ten 2,5 Gigabit'e yükseltmek için mevcut CAT5e kablolarını kullanmanıza izin veren iki adet 2.5GbE RJ45 LAN bağlantı noktasıyla birlikte gelir. 5GbE hızlarına Port Trunking kullanılarak da ulaşılabilir. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızı yüksek hızlı ağlardan yararlanacak şekilde yükseltmek için QNAP, USB 3.2 Gen 1 - 5GbE adaptörü (Model adı QNA-UC5G1T) ve 5GbE PCIe genişletme kartı (Model adı QXG-5G1T- dahil olmak üzere çeşitli adaptörler ve çevre birimleri sunar) kullanabilirsiniz.

Ağınızı cüzdan dostu bir 2.5GbE anahtarla dönüştürün

Ağınızın gücünü yükseltmek için bütçenizi aşmanıza gerek yok. Qnap depolama Nas depolama ünitesinin 2.5GbE bağlanabilirliği, standart 1GbE'ye kıyasla hemen göze çarpan iyileştirmeler sağlar. QSW-1105-5T, beş 2.5GbE bağlantı noktasına (1G / 100M ile geriye doğru uyumlu) sahip yönetilmeyen bir anahtardır ve birden çok bilgisayarı ve NAS'ı bağlamak için CAT5e kablolarını destekler. QSW-1105-5T enerji tasarrufu sağlar, düşük gürültülüdür, tak ve kullan özelliğine sahiptir ve basit ve etkili bir yüksek hızlı ağ ortamı sağlamak için döngü algılamayı ve engellemeyi destekler.

 

 

I/O Özellikleri

TS-873AU-RP, uyumlu bir PCIe kartıyla ek işlevsellik eklemenize olanak tanıyan bir PCIe Gen 3 x8 yuvası içerir. Uygun bir adaptör kullanarak, BRKT-RISER-2P-2U, PCIe bifurkasyon desteklenir ve iki PCIe Gen 3 x4 kartı kullanmanıza izin verir.

 

GPU hızlandırmalı bilgi işlem

Grafik kartları, grafik hesaplamalar ve dönüşümler için optimize edilmiştir, ancak diğer donanımlardan önemli ölçüde daha fazla güç gerektirir. TS-873AU-RP, ek güç gerektirmeyen giriş seviyesi düşük profilli NVIDIA® GeForce® grafik kartlarını (GT 1030 veya GT 1050 gibi) destekler. Bir grafik kartının takılması, video düzenleme, 4K video kod dönüştürme, QTS'de görüntü işleme gibi uygulamaların performansını ve GPU geçişi aracılığıyla sanal makinelerin performansını artırabilir.

 

SSD Önbelleğe Alma ile IOPS performansını hızlandırın

TS-873AU-RP'ye bir SSD önbelleği eklemek, IOPS performansını artırmanın ve depolama hacmi gecikmesini azaltmanın kolay bir yoludur. IOPS gerektiren uygulamalar (veritabanları ve sanallaştırma dahil) için mükemmeldir ve genel iş akışlarını önemli ölçüde iyileştirebilir. Sistemi kapatmadan her an ihtiyaçlarınızı karşılamak için ayarları başlatabilir, durdurabilir veya değiştirebilirsiniz.

 

Optimum Performans ve Güvenilirlik

TS-873AU-RP, maksimum verimlilik, performans ve 24 saat hizmet sağlamak için gelişmiş iş özelliklerini destekler.

 • USB 3.2 Gen 2
 • Merkezi Cihaz Yönetimi
 • Merkezi NAS Yönetimi

 

Esnek ve ekonomik depolama genişletmesi

QNAP, kolay depolama genişletme çözümleri sağlar. Verilere ve iş büyümesine uyum sağlamak için TS-873AU-RP'nizin depolamasını genişletmenin birkaç yolu:

 • Genişletme Eklerini Takın: SAS veya QXP SATA genişletme kartlarını desteklemenin yanı sıra TS-873AU-RP, bir RAID Genişletme Muhafazasını veya JBOD Depolama Muhafazasını bağlamak için USB arabirimleri sağlar. NAS kapasite genişlemesini kolayca idare etmek için QTS Storage & Snapshots Manager'ı kullanın.
 • VJBOD: Diğer QNAP NAS'ın kullanılmayan depolama alanını kullanarak depolama kapasitenizi genişletmek için VJBOD (Sanal JBOD) kullanın. TS-873AU-RP'de sekiz adede kadar QNAP NAS yerel diskler olarak monte edilebilir.
 • RAID Kapasitesini Yükseltme: TS-873AU-RP'nizin işletmenizle birlikte büyüyebilmesi için daha büyük kapasiteli sürücülere sahip çalışırken değiştirilebilir düşük kapasiteli sürücüler.
 • Yeni Bir NAS'a Geçiş Yapın: TS-873AU-RP sabit sürücülerinizi daha büyük bir QNAP NAS'a kurun ve mevcut tüm verilerinizi ve yapılandırmalarınızı koruyun.

 

Yüksek Hızlı Sanal Makine Yedekleme Çözümü

Hyper Data Protector ile TS-873AU-RP, sınırsız VMware® vSphere ve Microsoft® Hyper-V VM yedeklemesi için aracısız bir yedekleme aracı haline gelir. Hyper Data Protector, size maliyet etkin ve güvenilir bir felaket kurtarma planı sağlayan ve hizmetlerinizin 7/24 çalışmasını sağlayan artımlı yedekleme, global tekilleştirme, yedekleme zamanlaması ve kurtarma sıkıştırması özelliklerine sahiptir.

Uygun fiyatlı bir Fiber Kanal SAN ortamı oluşturun

Ortak Fiber Kanal Depolama Alanı Ağları (SAN) aygıtları genellikle maliyetlidir. TS-873AU-RP'ye bir QNAP 16Gb Fiber Kanal kartı (QXP-16G2FC 16Gb) kurarak, iSCSI ve Fiber Kanal uygulamasını kullanarak bir Fiber Kanal Hedefi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, LUN Maskeleme ve Bağlantı Noktası Bağlama özellikleri ek bir veri güvenliği katmanı sağlar.

 

 

Kategori
Ağ Depolama (NAS)
Marka
Qnap
Üretici Kodu
TS-873AU-RP-4GB
İşlemci
AMD Ryzen™ Embedded V1000 processor 2.2GHz (6M Cache, up to 3.20 GHz 4 Çekirdekli)
RAM
4 GB UDIMM DDR4
Kapasite
HDD Yok
Sabit Disk Yuva Sayısı
8 Yuva
HDD Yuvası
8 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s
RAID
RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD, Single
Kasa Yapısı
Rackmount NAS
Bağlantı
2 x PCIe Gen3 x4, 2 x RJ-45
USB
2 x USB 3.2, 1 x USB Type-C
Boyutlar
Yükseklik: 89mm x Genişlik: 482 mm x Derinlik: 425 mm
Ağırlık
9.15 kg
Güç Tüketimi
Max: 61.25 W
Gereken Güç
Max:300 W
Bağlantı
Disk Sayısı 8 Disk
Kasa Tipi Rackmount

Ürün Değerlendirme Puanı:

 • 0
0 kullanıcı değerlendirmesi

Kullanıcılardan %0 oranında olumlu değerlendirme aldı

Değerlendirme için bayi girişi yapmanız gereklidir.
 • Fiyat/Performans

  %0

 • Ürün Kaliyesi

  %0

 • Yetkili Servis

  %0

 • 0 Yıldız

  0

 • 0 Yıldız

  0

 • 0 Yıldız

  0


Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamıştır.