QNAP TURBONAS TS-433-4G 4 BAY 1xGLAN 1x2.5GLAN NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ

Fiyat Bilgisi için Bayi Girişi Yapınız.
 • Stokta Var

Ürün Değerlendirme Puanı:

 • 0
0 kullanıcı değerlendirmesi

Kullanıcılardan %0 oranında olumlu değerlendirme aldı

Değerlendirme için bayi girişi yapmanız gereklidir.

QNAP TS-433 4GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ

Yapay zeka destekli yüz tanımayı artırmak için yerleşik bir NPU ile kişisel bir özel bulut ve ev multimedya oluşturun.


Kendi kişisel bulut depolamanızı çalıştırın ve TS-433 ile kolay dosya erişiminin, paylaşımın ve senkronizasyonun keyfini çıkarın. İşbirliğini geliştirmek ve uzaktan çalışma üretkenliğini artırmak için 2,5 GbE bağlantı noktasıyla tasarlanan TS-433 ayrıca zengin multimedya uygulamaları içerir ve eksiksiz bir ev eğlence portalı sağlar.

 • Merkezi multimedya yönetimi: Fotoğrafları, müzikleri ve videoları merkezi olarak depolayın; multimedya dosyalarına kolayca göz atın, düzenleyin ve paylaşın.
 • Al destekli görüntü tanıma: Yerleşik bir NPU (Sinir ağı İşlem Birimi) işlemcisi ile TS-433, yüksek hızlı yüz ve nesne tanıma için performansı artırır.
 • Ev eğlence merkezi: Daha büyük bir eğlence deneyimi için video işlemeyi hızlandıran ARM NEON teknolojisini destekler.
 • Güvenli uzaktan erişim: myQNAPcloud, NAS dosyalarına İnternet üzerinden kolayca erişmenizi, yönetmenizi ve paylaşmanızı sağlar.
 • Ransomware'e karşı anlık görüntü koruması: Gelişmiş anlık görüntü korumasını kullanarak dosyalarınızı ve verilerinizi yanlışlıkla silinmeye ve kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı koruyun.
 • Kapsamlı güvenlik yönetimi: Güvenli bir özel bulut olarak hizmet verir ve kullanıcı hesabı korumasını, IP engellemeyi, 2 adımlı doğrulamayı, şifreleme erişimini ve daha fazlasını destekler.

Minimalist Tasarım

Kompakt ve ince TS-433, temiz ve temel bir tasarıma öncelik verir ve evinize veya ofisinize mükemmel uyum sağlar. Tasarım, bir tornavidaya ihtiyaç duymadan takılabilen sabit sürücülere kadar uzanır.
 

Günlük kullanım ve işbirliği için 64 bit Cortex-A55 dört çekirdekli 2,0 GHz CPU NAS

ARM® Cortex-A55 dört çekirdekli 2 GHz işlemci, yerleşik 4 GB RAM, bir Gigabit LAN bağlantı noktası, bir 2,5 Gigabit LAN bağlantı noktası ve dört SATA 6Gb/s sabit sürücüyü destekleyen TS-433, güvenilir okuma sağlar Çeşitli ev ve iş NAS uygulamalarını çalıştırmak için /yazma performansı. TS-433, hem tam NAS birimleri hem de paylaşılan klasörler için AES-NI 256 donanım hızlandırmalı şifrelemeye sahiptir ve hassas verileri korurken sistem performansını artırır.
 

Anlık Görüntülerle verilerinizi fidye yazılımı tehditlerinden koruyun

Anlık görüntüler, gelişmiş bir yedekleme yöntemidir ve normalde üst düzey iş NAS'ı için ayrılmıştır. QNAP, TS-433 dahil olmak üzere tüm NAS için standart olarak anlık görüntüler sağlar. Anlık görüntüler, sistemin mevcut durumunu kaydederek çalışır ve herhangi bir zamanda bu duruma geri yüklenmesine olanak tanır - fidye yazılımı tehdidini azaltmaya büyük ölçüde yardımcı olur.
 

Yüksek çözünürlüklü multimedya dosyalarınız için en iyi depolama

Yüksek çözünürlüklü RAW dosyaları telefonun depolama alanını çok çabuk tüketir. İster hevesli bir fotoğrafçı, YouTuber veya profesyonel fotoğraf/video editörleri olun, TS-433'ü yüksek kapasiteli sabit disklerle kullanarak depolama endişenizi giderin ve dosyaları en iyi depolama merkezi olarak verimli bir şekilde düzenleyin.
 

Gelişmiş multimedya deneyimi

TS-433, daha büyük bir eğlence deneyimi için video işlemeyi hızlandırmak üzere ARM NEON teknolojisini destekler. Roku®, Apple TV® ( Qmedia aracılığıyla ), Google Chromecast™ ve Amazon Fire TV® gibi yaygın medya akış cihazlarını kullanarak TS-433'ten DLNA® cihazlarına ve TV'lere medya dosyalarını aktarın.
 

Daha verimli bir iş günü için ipuçları

Çok çeşitli harika uygulamalarla, çeşitli cihazlardan dosyalara kolayca erişebilir, dosyaları arkadaşlarınızın veya iş arkadaşlarınızın cihazlarıyla anında senkronize edebilir, belirli dosyaları hızla bulabilir ve belgelerinizi ve medya dosyalarınızı otomatik olarak düzenleyebilirsiniz. Ayrıca TS-433'ün paylaşılan klasörlerini bilgisayarlarınızda ağ sürücüleri olarak eşleyerek NAS dosyalarına erişimi kolay ve sezgisel hale getirebilirsiniz. TS-433, daha verimli ve üretken olurken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.
 

NAS'ınıza her yerden erişin

myQNAPcloud hizmeti, TS-433'ünüze hızlı ve kolay uzaktan erişim sağlayarak karmaşık ağ ayarlarını yapılandırmanıza gerek kalmadan her zaman bağlantıda olmanızı sağlar. myQNAPcloud Link ile size TS-433'ünüz için benzersiz bir alan adı sağlanır ve ağ ortamınıza göre en iyi yöntemi kullanarak otomatik olarak bağlanırsınız.

Teknik Özellikler

İşlemci ARM 4 çekirdekli Cortex-A55 2.0GHz işlemci
CPU Mimarisi 64-bit ARM
Kayan Nokta Birimi Var
Şifreleme Motoru Var
Sistem Belleği Yerleşik 4 GB
Maksimum Bellek Yerleşik 4 GB
Flash Bellek 4GB
Sürücü Bölmesi 4x 3,5 inç SATA 6 Gb/sn, 3 Gb/sn
Sürücü Uyumluluğu 3,5 inç bölmeler:
3,5 inç SATA sabit disk sürücüleri
2,5 inç SATA sabit disk sürücüleri
2,5 inç SATA katı hal sürücüleri
Çalışırken değişririlebilir Evet
Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası 1
2,5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası 1
USB 2.0 bağlantı noktası 2
USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası 1

 

Disk Sayısı 4 Disk
Kasa Tipi Tower

Ürün Değerlendirme Puanı:

 • 0
0 kullanıcı değerlendirmesi

Kullanıcılardan %0 oranında olumlu değerlendirme aldı

Değerlendirme için bayi girişi yapmanız gereklidir.
 • Fiyat/Performans

  %0

 • Ürün Kaliyesi

  %0

 • Yetkili Servis

  %0

 • 0 Yıldız

  0

 • 0 Yıldız

  0

 • 0 Yıldız

  0


Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamıştır.